Görgü Hidrolik ve Makina Teknik Sistemlerine Hoş Geldiniz

IMES Sanayi Sitesi E Blok 503 Sok. No: 56/A DUDULLU ÜMRANIYE - ISTANBUL

Misyonumuz

Sizin için burdayız

Bizler küçük, büyük her yeni proje için istekliyiz. Bize ihtiyaçlarınızı iletin, sizler ile en kısa zamanda iletişime geçelim.

iletişime geçin

1992 yılından başlayarak ; Hidrolik , Pnömatik, Otomasyon, Tasarım, Projelendirme, Taahhüt, İmalat ve Merkezi Yağlama sistemleri konularında hizmet veren  GÖRGÜ HİDROLİK, Türkiye'de ve Avrupa'da çalıştığı sermaye gruplarının güvenini kazanarak,  Kalitede ödün vermeden başarısını katlayarak yoluna devam etmektedir.

Büyümemizi hızla sürdürürken, “Bütünsel Kalite” anlayışıyla ve kalitenin rastlantılara bırakılamayacağının bilinci ile, kurumsallaşmaya da aynı özeni gösteriyoruz. Sizlere sunmakta olduğumuz markalar da, bu özene paralellik sağlamaktadır.

GÖRGÜ HİDROLİK ile küçük ya da büyük herhangi bir işbirliğine girmiş tüm müşterilerimizin gereksinimini ; her zaman ilk hamlede, tam doğru ve arzu ettiği biçimde istediği sürede ve optimum fiyatlarla, en yeni teknolojiyi kullanarak karşılamak ; satış sonrasında da hiç eksilmeyen teknik destekle bu tatminin sürekliliğini sağlamak, en önemli ilkemizdir.

 

Hemen Bize Ulaşın

Bize Ulaşın