Görgü Hidrolik ve Makina Teknik Sistemlerine Hoş Geldiniz

IMES Sanayi Sitesi E Blok 503 Sok. No: 56/A DUDULLU ÜMRANIYE - ISTANBUL

Hakkımızda

Sizin için burdayız

Bizler küçük, büyük her yeni proje için istekliyiz. Bize ihtiyaçlarınızı iletin, sizler ile en kısa zamanda iletişime geçelim.

iletişime geçin

TARİHÇE VE GENEL BİLGİ:

GÖRGÜ HIDROLIK; 1992 yılında Almanya’nın Hamburg şehrinde kurulmustur.

1996 yılında Türkiye’deki merkez ofisini İstanbul’da açan firmamız büyümesini ve gelişimini sürdürerek 2014 yılında Kocaeli ve 2017 yılında Bursa’da yeni şubelerini açmıştır.

GÖRGÜ HIDROLIK; müsterileri için, hizmette sürekliligini, sektörel mühendisligini, sahada servis ve isçiligini güncel tutmayı basarmıs, tecrübesi ve kendisine özgü stratejisi ile çimento, demir çelik, otomotiv, beyaz esya, cam, gıda, tekstil gibi birçok alanda üretici  firmaların saygınlıgını kazanmıstır.

Toplamda biri Almanya’da yer almak üzere 4 şubemiz ve 25 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

FAALİYETLERİMİZ:

PROJELENDİRME:

Firmamız ağırlıklı olarak Hidrolik, Pnömatik ve Merkezi Yağlama Sistemleri konusunda uzmandır.

Gerçekleştirdiğimiz projeler kapsamında Anahtar teslim Hidrolik, Pnömatik ve Merkezi Yağlama sistemi projeleri üretmekteyiz.

Saha keşfi, uygun ürün seçimleri, saha montajı, servis, bakım hizmetleri, ve eğitim desteği veriyoruz.

Ayrıca hidrolik tesisat montajı, tank temizliği, hidrolik yağ filtrasyonu ve flushing hizmetlerimizde mevcuttur.

 

YEDEK PARÇA TEDARİK HİZMETLERİ:

Almanya ve Avrupa’da üretilen bir çok Hidrolik-Pnömatik-Elektronik ve Mekanik ekipman fabrikaları, tedarikçileri ve distribütörleri ile iyi ilişkiler içerisindeyiz.

Sizler gibi değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına istinaden her hafta düzenli olarak Almanya Şubemizden İstanbula malzeme sevki gerçekleştiriyoruz.

Malzemelerin tamamının gümrükleme ve sevk prosedürleri tarafımıza aittir DDP olarak malzemeleri kapınıza teslim ediyoruz.

Düzenli sevklerimizden ve kurumsal yapımızdan ötürü hem zamandan hem de sevk masraflarından tasarruf etme avantajını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

SERVİS VE BAKIM ONARIM/REVİZYON HİZMETLERİ:

Servis hizmetlerimiz kapsamında arızalı pompa, hidrolik silindir ve valfleriniz için atölye ortamında hasar tespit analizi çalışmaları yapıyoruz.

Orjinal üretici dökümanları ile arızalı pompa ve valflerinizi demonte ederek hasarlı aksamları tespit ediyoruz.

Orjinal yedek aksamları ile birlikte pompa ve valflerinizi monte ederek, üretici fabrika referans değerleri baz alınarak test ediyoruz.

Kullanıma hazır bir şekilde tarafınıza teslim ederek yedek parça maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Hidrolik silindirlerinizi de benzer şekilde demonte ederek conta seti değişimi, honlama, kromlama, kaynak işlemleri ile iyileştirerek basınç testine tabi tutuyoruz.

 

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

Firmamız Bijur Delimon, Woerner, MWM Schmieranlagen, ASA-RT ve Bühler Technologies akışkan kontrol alanlarında yetkili Türkiye mümessilidir.

 

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR:

Hidrolik/Pnömatik: Bosch Rexroth, Parker, Hydac, Hawe, Festo, Norgren-Herion, Hydac, Kracht, SMC, Vickers, Atos, Bürkert, Denison, EMWA, VOAC, Wabco, ROSS, Enerpac, Europress, Camozzi, Airtec, MOOG, Bucher. Allweiler, Flender,

Merkezi Yağlama Sistemleri: SKF, Lincoln,ILC,Bekamax, Dropsa, Daikin, Willy Vogel, Rebs

Elektronik: Siemens, Pepperl Fuchs,Baily Fischer- Porter, Chessell, Eckardt, Elsag Bailey, Enderess - Hausser, Fisher, Hartmann & Braun, Müller & Weigert, Philips, WEGA - Veriflo - Wigel - Yokogawa, Allborg, WIKI, IPAQL; ABB

Tesisat/Rakor ve Bağlantı aksamları: Ermeto, Hansa-Flex, Kurtman, Voss, Legris, Ham-let, Swagelok, Volz, PH fittings, Cast,

 

Filtrasyon: Mahle, Hydac, Pall, Filitrec, Mp Filitri, Parker, Internormen, ARGO, EPE, Fairy Arlon

Hemen Bize Ulaşın

Bize Ulaşın